Skip links

Cennik stron internetowych

Zapraszamy do zapoznania się z orientacyjnymi cenami naszych stron internetowych. Każda strona jest wyceniana indywidualnie, ale 90% projektów mieści się we wskazanym przedziale cenowym.

Pakiet dla firm na start

2 000 zł

Pakiet na start dla firm w internecie to nasz absolutny hit. Otrzymujesz wszystko czego może potrzebować Twoja firma aby pokazać się w internecie i docierać do nowych klientów.

Rozbudowana strona internetowa

2 000 zł – 6 000 zł

W pełni profesjonalna strona internetowa o najwyższej jakości wykonania z pakietem dodatków i wsparciem technicznym. Najważniejsze aspekty techniczne: w pełni responsywna, system zarządzania treścią CMS, możliwość łatwej i samodzielnej edycji strony, nieograniczone możliwości rozbudowy.

Strona internetowa typu „Blog”

2 000 zł – 6 000 zł

Pakiet “Blog” to propozycja dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem. Pakiet ten możesz skomponować według własnych potrzeb i tym samym wybrać tańsze rozwiązanie idealne na początek lub bardziej rozbudowane i zaawansowane.

Sklep internetowy

3 000 zł – 9 000 zł

Kompleksowy sklep internetowy gotowy do rozpoczęcia sprzedaży. Cena zależy od wielkości sklepu oraz dodatkowych integracji.

Zaawansowane projekty

10 000 zł +

Przy współpracy z naszymi parterami realizujemy nawet najbardziej wymagające i zaawansowane projekty.

Lata doświadczenia i dziesiątki zrealizowanych projektów pozwoliły nam uzyskać dostęp do grona najlepszych specjalistów z całej Polski. Dzięki temu masz pewność, że nad Twoim projektem pracować będą tylko najlepsi eksperci w branży.

Chciałbyś uzyskać dokładną wycenę Twojego projektu?

Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie wycenimy Twój projekt oraz podpowiemy na co warto zwrócić uwagę!