Skip links

Dostęp do nagrania

"Nigdy nie płaciłem faktury z taką przyjemnością" - usłyszeliśmy od klienta. Nowa strona internetowa zarobiła na siebie już pierwszego miesiąca.

Wartość zamówień poprzez stronę wzrosła z 2 do 10 tys. zł. Bez żadnych dodatkowych nakładów na reklamę. Jak to możliwe? Zaraz Ci o tym powiem.

Dowiedz się jakie 4 rzeczy na stronie internetowej, sprawiają, że sprzedaż wzrasta nawet x5!

Podaj imię i adres email na który wyślę bezpłatne wideo o 4 elementach będących przepisem na sukces

Poznałem już wielu specjalistów tej branży i szczerze mogę przyznać, że Piotr jest po prostu bezkonkurencyjny. Długo mógłbym go chwalić i pisać o jego kompetencjach, ale chyba najlepszą rekomendacją będzie to, że to on najbardziej przyczynił się do mojego rozwoju i sukcesów.

Naszą pracę docenił nawet największy magazyn dla mężczyzn - Men's Health i mój blog, który stworzył Piotr dwukrotnie z rzędu otrzymał tytuł ,,Męskiego Bloga Roku".

Adam Kuncicki

Autor nagradzanego bloga i mistrz Słowacji w kulturystyce naturalnej

Jak tak szybko udało nam się podnieść sprzedaż x5 ?

Wcześniejsza strona “była bo była”. Przecież to tylko strona, jak ktoś chcę to przecież kupi. Wiele razy byliśmy świadkami takiego podejścia. 

Dopiero po kilku tygodniach od wdrożenia nowej strony dostawaliśmy telefon od wściekłego klienta… 

Był wściekły na siebie. “Gdybym wiedział, że tak to zmieni mój biznes to bym już 2 lata temu się zdecydował”. Tak to już bywa. Jedna osoba zaczyna działać, inna latami zastanawia się nad decyzją. I gdy ta pierwsza buduję już drugi dom i spłaca wcześniej leasing auta, ta druga ciągle tkwi w tym samym miejscu i zastanawia się jakie magiczne działania powinna wykonać, aby odnieść sukces…

Nasze podejście nigdy nie skupiało się na tym, aby po prostu zrobić stronę internetową czy reklamę, tylko na tym, aby współpraca z naszą firmą stawała się punktem przełomowym w życiu osoby, która nam zaufała. Dlatego nasze współprace wybiegają daleko poza to do czego firmy są przyzwyczajone.

Co sprawiło, że wspomniana strona nagle zaczęła generować klientów? 

Priorytetem nie było dla nas stworzenie “jakieś” strony internetowej byle tylko była łada, a stworzenie takiej strony, która stanie się fundamentem pod wszystkie inne działania. 

Wyszliśmy od koncepcji, pomysłu na markę, dodaliśmy elementy budujące zaufanie i dowód społeczny. Strona posiadała już ruch, tylko do tej pory osoby, które wchodziły na stronę nie decydowały się na kontakt i współpracę, ponieważ nie było tam nic co by ich do tego przekonywało. 

Po tej metamorfozie wszystko się zmieniło.

Udało się to nawet bez tworzenia dodatkowych materiałów, zbierania setki opinii czy pisaniu ebooków. Wykorzystaliśmy to co już było dostępne, ale było nieodpowiednio zaprezentowane lub pominięte na stronie.

Trzeba pamiętać, że osoba, która wchodzi na Twoją stronę naprawdę jest zainteresowana współpracą i jest gotowa tu i teraz wyciągnąć portfel. 

Nie decyduję się jednak na kupno ponieważ nie poczuła się wystarczająco przekonana tym co prezentujesz na stronie. Trzeba pamiętać, ze klient ma wybór, jeśli nie u Ciebie to gdzieś indziej, ale nie oszukujmy się, nikt nie ma też ochoty godzinami szukać odpowiedniej firmy. 

Klienci którzy do Ciebie trafią będą decydować się na zakup, jeśli tylko uznają, że wybór Twojej firmy będzie dobrą decyzją. 

Jeśli im to udowodnisz to będą kupować właśnie od Ciebie, po co mieliby szukać dalej skoro znaleźli już najlepszą dla siebie firmę. Istnieje na to wiele sposobów. 

Kilka z nich pokazujemy w tym darmowym nagraniu.

Dowiedz się jakie 4 rzeczy na stronie internetowej, sprawiają, że sprzedaż wzrasta nawet x5!

Podaj imię i adres email na który wyślę bezpłatne wideo o 4 elementach będących przepisem na sukces