Skip links

Czesć, z tej strony Piotr!

Pozwól, że przedstawię Ci nasza firmę nieco bliżej.

Nasz zespół to osoby, które zajmują się projektami internetowymi już od 2009 roku. Aby za każdym razem dostarczać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, od samego początku dbamy o to aby nasz zespół stanowili wyselekcjonowani eksperci w swoim fachu.

Niezależnie od obszaru – od programistów, po marketingowców i doradców klienta stawiamy na ludzi którzy są świetni w tym co robią. 

Każdego dnia trafiają do nas nowi klienci, ale to co cieszy jeszcze bardziej to fakt, że ponad 95,8% z nich zleca nam kolejne projekty.

Nasza misja

Dostarczać najlepsze rozwiązanie programistyczne i marketingowe w Polsce, aby umożliwić firmom dynamiczny rozwój.

3 filary naszej firmy

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem ponieważ wierzymy, że tylko takie podejście pozwala na osiągniecie zamierzonych efektów. Dlatego od początku budujemy naszą firmę na 3 filarach.

Partnerstwo
biznesowe

Od początku obraliśmy podejście, że chcemy być partnerem biznesowym, dzięki któremu nasi klienci buduję swoją potęgę na rynku. 

Często powtarzamy, że nie robimy po prostu reklam czy stron, tylko to co sprawia, że firma rozwija się i przyciąga klientów jak magnes jakością swoich działań marketingowych.

Długoterminowa współpraca

Pomogliśmy już wielu firmom osiągnąć poziom, który był dla nich niezwykle trudny do osiągnięcia bez naszej pomocy. To jest nasz cel – pomagać firmom się rozwijać. 

Dzięki takiemu podejściu współpracę z naszymi klientami trwają przez lata, a same relację biznesowe, dzięki szczerości, z biegiem czasu zmieniają się w przyjaźń.

Podejście jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej

Przychodząc do Twojej firmy wiemy jak wiele ona znaczy. Wkładasz w nią dużo serca i stanowi ona ważną część Twojego życia. Chcemy razem z Tobą budować potęgę Twojej firmy i być partnerem biznesowym na lata. 

Dlatego wykonując swoją pracę wkładamy w nią dużo pasji i serca, ponieważ tylko takie podejście umożliwia osiąganie niesamowitych efektów.

Co o współpracy z nami sądzą sami klienci?

"Potrzebowałem kogoś, kto pomoże mi w przygotowaniu pewnej części projektu w obszarze IT dla mojej organizacji.

Nie dość, że bardzo ciężko znaleźć kogoś zaufanego, kto dobrze wykona prace programistyczne, to przede wszystkim bardzo długo czeka się na ich wykonanie. W tym przypadku wysłałem zapytanie i moje zlecenie zostało zrealizowane bardzo sprawnie, szybko i z doskonałym zrozumieniem pewnych subtelności, które dla wielu innych firm IT były trudne do ogarnięcia"

President FILMPRESSMEDIA GROUP

,,Piotr z firmy winternecie.pl jest osobą, dzięki której zaistniałem w internecie i zarabiam na swojej pasji. To prawdziwy profesjonalista i chodząca książka wiedzy.

Naszą pracę docenił nawet największy magazyn dla mężczyzn - Men's Health i mój blog, który stworzył Piotr dwukrotnie z rzędu otrzymał tytuł ,,Męskiego Bloga Roku".

Poznałem już wielu specjalistów tej branży i szczerze mogę przyznać, że Piotr jest po prostu bezkonkurencyjny. "

Mistrz Słowacji w Kulturystyce Naturalnej. Influencer stale pojawiający się w mediach takich jak TVP2, TVN, czy Onet.

"To z czego byłam najbardziej zadowolona podczas współpracy to z zaproponowania mi przepięknej i nowoczesnej szaty graficznej strony oraz dużego wsparcia technicznego. Dzięki temu, odezwało się do mnie dużo reklamodawców z propozycją współpracy – w końcu każdy chce by ich produkt został zaprezentowany na nowoczesnym tle czyli mojej stronie.

Firma winternecie.pl ma wyczucie stylu i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta- i małego i dużego."

Położna i infuencerka obecna w wielu programach telewizyjnych skierowanych do rodziców.

Mówią o nas "specjaliści od internetu" ale jesteśmy również zwykłymi ludźmi

Dołącz do nas na Facebooku. Zobacz jak wygląda życie w naszej firmie od kuchni. Mówią o nas „specjaliści od internetu", ale jesteśmy również zwykłymi ludźmi 😉

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomagamy rozwijać biznes. Wybierz co możemy dzisiaj dla Ciebie zrobić: