Skip links

Marketing strategiczny, który odmieni obliczę Twojej firmy

Zbudujemy dla Ciebie machinę marketingową, która bezustannie będzie pozyskiwać dla Ciebie klientów i wpłynie na rozwój Twojego biznesu.

Wiele firm chciałoby jak najlepiej wykorzystać możliwości reklamowe jakie daję internet, ale nie do końca wie, jak to zrobić.

Słyszy się o reklamie na Facebooku i w Google. Jest też YouTube i Tik Tok. Linkedin. Email marketing. Prowadzenie bloga. W zasadzie każdego dnia słyszymy o możliwościach, które przed nami stoją. 

To dopiero kwestia wyboru pewnego kierunku, a co z kwestią jakości wykonania danej usługi? Reklamę na Facebooku można zrobić na setki rożnych sposobów. Poza tym reklama może być świetna, ale strona, na którą kieruję wszystko niweczyć.

Jeśli już coś wybierzemy to pojawia się pytanie o zasadność efektów.

Wiele godzin na planowanie i nawiązywanie współpracy. Reklama zrobiona, pojawiło się kilku klientów i… na tym koniec. Z wykonanych działań nigdy więcej nie pojawia się klienci. Firma otrzymała pewien zastrzyk pieniędzy w tym miesiącu, ale czy się rozwinęła? Czy te działania spowodowały, że w perspektywie roku znajdziemy się znacznie wyżej niż jesteśmy dziś?

Tworzenie stron internetowych

Najważniejsze pytanie brzmi:
Czy tego oczekujemy od prawdziwego marketingu?

Doraźne działania. Klienci z doskoku. Ciągła presja. 

Taki rodzaj działań reklamowych może działać, ale w ten sposób nie można zbudować firmy, która dynamicznie się rozwija, stale zwiększa przychody i jest firmą o solidnej pozycji na rynku.

 W ten sposób możemy zbudować jedynie firmę jakich jest na rynku. Działającą z doskoku, bez planu i przez długi czas stojącą w miejscu przez ciągłe szukanie klientów na wczoraj. 

Skuteczny marketing prowadzący do rozwoju firmy to połączenie wielu czynników, które wzajemnie na siebie wpływają.

Przykładem takiej indywidualnej współpracy jest blog Adama Kuncickiego, który będąc pod naszą opieką marketingową i techniczną, dwa lata z rzędu zdobył tytuł Męskiego Bloga Roku magazynu Men’s Health.

01

Pierwszym krokiem jest podejście do marketingu w sposób mocno indywidualny.

 Należy wybrać i rozplanować działania reklamowe, które będą najlepsze konkretnie dla naszej firmy. To bardzo ważne. To co działa w Twojej branży nie musi działać u Ciebie w firmie. To co działa w firmach takich jak Twoja nie musi działać u Ciebie. 

Dlaczego? Bo Twoja firma jest inna od pozostałych firm. Nie ma drugiej takiej firmy jak Twoja. Różni się setkami czynników, mimo że produkt który dostarcza może być bardzo podobny do produktów innych firm.

02

Drugim krokiem jest skupienie się na wybranych działaniach ułożonych według planu bazującego na większej strategii.

Chodzi o stworzenie machiny marketingowej. Przemyślanej, strategicznej i skutecznej. Wszystko zaczyna się od poznania firmy, burzy mózgów, stworzenia planu działań.

Wbrew pozorom nie jest to długi proces. Nie chodzi o to, aby tygodniami tworzyć ładnie wyglądające strategię, tylko aby jak najszybciej zacząć działać z sensem i zacząć wykorzystywać zasoby przeznaczone na marketing w najlepszy sposób. 

Dlaczego marketing 95% firm nie działa?

Kolorowe raporty od firmy marketingowej czy SEO pod koniec miesiąca pokazują tabelki, zestawienia, „ogrom” wykonanej pracy i różne branżowe terminy. Szkoda tylko, że efekty i wyniki finansowe tej współpracy nie są tak kolorowe.  Te rzeczy mają ładne opakowanie, ale nie działają.

Zobacz to na przykładzie prowadzenia profilu na Facebooku. Możesz zlecić komuś prowadzenie swojej strony firmowej na Facebooku. W pakiecie masz 3 posty w tygodniu + odpowiadanie na komentarze, może jeszcze tworzenie reklam. Wszystko jest robione zgodnie z umową, ale na 99% nie jesteś zadowolony z efektów. Technicznie wszystko jest w porządku, firma wywiązuje się z umowy. Dlaczego więc to nie działa tak jak powinno?

Pierwszą sprawą jest to o czym przeczytałeś wcześniej. Są to tylko doraźne działania, bez planu i pomysłu, zamiast strategiczne i spójnego marketingu, który skupia się na rozwoju firmy.

Drugą sprawą, równie ważną, jest podejście do tych działań. To nie działa, ponieważ nikt w to nie wkłada serca. Jesteś po prostu kolejnym klientem, profilem, na który trzeba wrzucić 3 posty w tygodniu, zrobić reklamę i odpowiedzieć na ewentualne komentarze.

Ludzie to wyczuwają. Wiedzą, że ten profil jest sztucznie zapełniany ogólnymi treściami, które koniec końców mają jakimś cudem przekonać ich do wyciągnięcia portfela. Nie widzą w nim żadnej wartości. I słusznie, ponieważ taki profil nie ma żadnej wartości. Ot kolejna firma na Facebooku, która wrzuca różne rzeczy bez pomysłu, bo słyszała, że trzeba tam być.

Jeśli chcę się otrzymać jakość, trzeba dawać jakość. Nie można zbudować wartościowego i dochodowego marketingu, który przynosi wartościowych klientów, bazując na byle jakich działaniach.

Takie doraźne czy powierzchowne rzeczy nie działają. To tylko wydawanie pieniędzy, które mydli oczy, że inwestuję się w rozwój firmy. Konkurencja nie śpi. Gdy jedna firma skacze z kwiatka na kwiatek i działa jak w amoku inna działa w przemyślany i mądry sposób rozwijając się z miesiąca na miesiąc. Po roku te dwie firmy będą w zupełnie innym miejscu.

 

Dlaczego to co robimy jest inne?

Od początku obraliśmy podejście, że chcemy być partnerem biznesowym, dzięki któremu nasi klienci buduję swoją potęgę na rynku. Często powtarzamy, że my nie robimy reklam, tylko to co sprawia, że firma rozwija się i przyciąga klientów jak magnes jakością swoich działań marketingowych.

Pomogliśmy już wielu firmom osiągnąć poziom, który był dla nich niezwykle trudny do osiągnięcia bez naszej pomocy. To jest nasz cel – pomagać firmom się rozwijać. Dzięki takiemu podejściu współpracę z naszymi klientami trwają przez lata, a same relację biznesowe, dzięki szczerości, z biegiem czasu zmieniają się w przyjaźń.

Każdego dnia widzimy, że to co robimy działa i daję świetne efekty. Zaangażowanie, kreatywność i pasja to w naszym odczuciu najważniejsze czynnik, które nas wyróżniają i dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom efekty jakich oczekują.

Zwróć uwagę, że praktycznie w ogóle nie piszemy o tym jakie konkretnie działania stosujemy, ponieważ wszystkie działania są tworzone indywidualnie pod każdą współpracę. Każda firma jest inna, dlatego nie może być mowy o gotowcach czy schematach na bazie, których można taki marketing strategiczny realizować. W każdej firmie ścieżka rozwoju i rodzaj działań będzie wyglądać po prostu inaczej.

Jak udaję nam się osiągać takie efekty?

01

Stajemy się Twoim własnym działem rozwoju i marketingu. Odpowiedzialnym i pełnym pasji.

Wiele firm jest uwięzionych na pewnym poziomie. To może być całkiem niezły poziom, ale wszystkie wielkie marki znają zasadę „jeśli się nie rozwijasz to się cofasz”. Nawet tak duże marki jak Coca cola czy McDonald muszą cały czas działać, aby ktoś nie zajął ich pozycji.

Stworzenie takie działu marketingu i rozwoju w firmie jest dla większości biznesów bardzo trudne i czasochłonne choćby pod kątem zarządzania zrekrutowanym zespołem wymagających specjalistów. Taki dział nie musi być jednak na miejscu w firmie. 

To właśnie oferujemy naszym klientom. Ich własny zewnętrzny dział rozwoju i marketingu. Który jest wykwalifikowany, skuteczny i traktuję firmę klienta jak swoją własną.

02

Skupiamy się na długoterminowym sukcesie Twojej firmy

Marketing, który dla Ciebie tworzymy jest nie tylko skuteczny, ale i długofalowy. Przyciąga nowych klientów, ale daję Ci również szanse rozwoju firmy poprzez skalowalny i powtarzalny model pozyskiwania klientów.

Pomagamy Ci w ten sposób budować pozycję firmy na rynku oraz dajemy dużą przewidywalność działań sprzedażowych.

 Tworzymy koncepcję działań, strategię, plan oraz pomagamy to wszystko wdrożyć i uruchomić. To nie są działania typu zróbmy reklamę na Facebooku, może wpadnie kilku klientów. 

Skupiamy się na działaniach strategicznych, połączonych ze sobą, bardziej złożonych i kompleksowych. To jest zupełnie inna jakość.

03

Patrzymy całościowo i działamy kompeksowo

W formularzu, który wypełniają firmy chcą przyjrzeć się bliżej możliwości współpracy z nami pada m.in. Pytanie o moce przerobowe.

 Na początku nie braliśmy tego w ogóle pod uwagę, ale szybko okazywało się, że firmy będące naszymi klientami mając zatrudnionych określoną ilość osób nie są w stanie przerobić znacznie większej ilości nowych klientów.

Dlatego bardzo szybko zaczęliśmy zwracać uwagę na wszystkie kwestie wpływające na końcowy efekt, nawet te, teoretycznie nie powiązane bezpośrednio z samym marketingiem.

Wartości, którymi się kierujemy:

Wkładamy w to serce.

Wkładamy w to serce.

Przychodząc do Twojej firmy wiemy jak wiele ona znaczy. Wkładasz w nią dużo serca i stanowi ona ważną część Twojego życia. Chcemy razem z Tobą budować potęgę Twojej firmy i być partnerem biznesowym na lata. Dlatego wykonując swoją pracę wkładamy w nią dużo pasji i serca, ponieważ tylko takie podejście umożliwia osiąganie niesamowitych efektów.

Szukamy kreatywnych rozwiązań.

Szukamy kreatywnych rozwiązań.

Kiedyś na spotkaniu projektowym, ktoś z naszego zespołu rzucił "Daj do zrobienia reklamę nam i innej firmie. Za 100 zł zrobimy to czego oni nie będą w stanie zrobić za 10 tys. zł." To oczywiście nie zawsze będzie możliwe, ale dobrze pokazuję siłę kreatywnych działań marketingowych. Internet daję na tym polu niesamowite możliwości. Odpowiedni pomysł na reklamę, przykucie uwagi, dobór platformy i z jednej kampanii mamy efekty jakich nikt inny nie dostarczy przez cały rok. Kochamy te uczucie!

Angażujemy się.

Angażujemy się.

Prowadzimy w naszym zespole specjalistów burzę mózgów na temat strategii dla Twojej firmy. Szukamy rozwiązań, które będą skuteczne i długofalowe. Każdą współpracę traktujemy jakby to była nasza własna firma.

Poświęcamy na to czas.

Poświęcamy na to czas.

Nie działamy jak fabryka. Każda współpraca to dla nas osobna historia, w którą chcemy się zagłębić. Dajemy sobie czas, aby znaleźć odpowiednie pomysły na marketing firmy.

Jak to wygląda od strony technicznej?

Pierwsza rozmowa

Podczas, której przedstawimy Ci pierwsze pomysły na marketing Twojej firmy. Taka konsultacja jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. 

Stworzenie strategii działań i planu

Na podstawie rozmowy nasz zespół tworzy strategie działań marketingowych, która pomoże Ci osiągnąć zakładane cele.

3. Realizacja zaplanowanych działań

Przystępujemy do realizacji stworzonej strategii. Wdrażamy odpowiednie działania.

4. Bieżące wprowadzanie nowych działań i ulepszanie aktualnych

Konsekwentnie wdrażamy kolejne działania oraz usprawniamy te już wprowadzone. 

Każdego dnia trafiają do nas nowi klienci, ale to co cieszy jeszcze bardziej to fakt, że
ponad 95,8% z nich zleca nam kolejne projekty.

Sprawdź co możemy zagwarantować Twojej firmie

Jeśli od dawna myślisz o poważnym rozwoju swojej firmy to przez ograniczony czas oferujemy darmową 30-minutową strategiczną sesję, na której omówimy Twoje cele biznesowe i wyzwania.

To nic nie kosztuje, a pozwoli Ci sprawdzić w jaki sposób możesz zwiększyć liczbę klientów i rozwinąć firmę.

Pamiętaj, że to NIE JEST rozmowa sprzedażowa. Będziesz rozmawiał bezpośrednio z ekspertem od rozwoju firmy w internecie, a nie handlowcem.

Nie będziemy Cię zamęczać telefonami. Nie chcemy Ci nic sprzedać. Jeśli spodoba Ci się nasza koncepcja rozwoju Twojej firmy, wtedy możemy zaproponować Ci współpracę.

Uwaga! Zalecamy szybką rezerwację. W każdym tygodniu mamy ograniczoną liczbę miejsc na takie bezpłatne konsultacje i szybko się one zapełniają.